YANGIN MERDİVENİ

Yükselen yapılarda can güvenliği açısından yapımı zorunlu kılınan yangın merdiveni farklı model seçeneklerinde ihtiyaçlarınıza firmamız garantisiyle sunulmaktadır. Olası bir yangın veya tehlike durumlarında binayı acil bir şekilde boşaltmanıza yardımcı olan yangın merdivenleri güvenliğiniz açısından kaliteli bir malzemeden ve inişi kolaylaştırmayı mümkün kılacak bir sistemle yapılara uygulanması gerekmektedir. yangın merdiveni

Yönetmeliğe uygun olarak kalite standartları çerçevesinde birinci sınıf malzemeden kaliteli işçilikle imal edilen model seçeneklerinde farklı merdiven alternatifleri de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Yapılarda bulunacak insan sayısının olası yangın ve acil durumlarında sorun yaşamadan topluca inişlerini sağlayacak şekilde imal edilen merdivenler yan korkulukları ile de acil inişlerde panik anında düşme ve kayma gibi durumlarda tutunmanızı sağlayacaktır.

yangın merdiveni

Yapıların yerden belirli miktarda yüksekliğinden sonra uygulanan yangın merdiveni yapının en uygun cephesine konumlandırılması gerekir. Bu sayede güvenle açık alana çıkışı sağlayan yangın merdiveni can güvenliğinizi de sağlamış olacaktır. Yalnızca ihtiyaç duyulması halinde kullanılan yangın merdiveni farklı modellerde yapılara estetik görünüm de kazandıracağı gibi kaliteli malzemelerden imal edilerek uzun yıllar korozyona uğrama tehlikesine karşı da çeşitli önlemlerle imal edilmektedir.

yangın merdiveni yangın merdiveni

Sağlam yapıda merdiven basamakları, inişler sırasında tutunmanızı sağlayan korkuluk sistemiyle donatılan yangın merdiveni firmamız farkıyla uygun fiyat avantajlarında ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Tercihlerinize en uygun model seçeneklerini firmamızla iletişime geçerek mekanlarınıza en estetik biçimde uygulamasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgiyi alacağınız müşteri danışmanlarımız yapılarınıza en uygun model seçenekleriyle sizlere hitap edecektir.
2016 Tüm Hakları Saklıdır.