AHŞAP ÇATI PENCERELERİ

Ahşap Çatı Pencereleri; İskandinav çamıyla lamine edilerek çatı katları ve farklı uygulama alanları için ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ahşap çatı pencereleri ile ahşabın sıcaklığını mekanlarınıza en doğru şekilde yansıtmanızı sağlayacak. Farklı renk geçişlerinde beyazın ihtişamını da ahşapla bütünleştiren firmamız imal ettiği ürünlerde ahşabın sağlıklı ve güvenilir yapısı ile ahşap üzeri beyaz poliüretan kaplı pencere sistemlerini beğeninize sunmaktadır.

AHŞAP ÇATI PENCERELERİ GÖRSELLERİ

ahşap çatı penceresi

ahşap çatı penceresi

Her alanda rahatlığınızı ve kullanım konforunuzu ön plana çıkaracak olan pencerelerde yüzey bakım gerektirmeyecektir. Ergonomik bir kullanım şeklinde pivot özellikli yapıya sahip pencereler çatıdan gelecek gün ışığı ile mekanın doğal yollarla aydınlatılmasını sağlayacaktır. Bu sayede enerji tasarrufu da sağlayabileceğiniz gibi karanlık ve yüksek yapılı çalışma alanlarında gün ışığından faydalanarak çalışanların verimliliğini de arttırabileceksiniz.

ahşap çatı penceresi

ahşap çatı penceresi

ahşap çatı penceresi

Özel yaşam alanlarınıza bağlı olarak değerlendirdiğiniz çatı katı için de düşünebileceğiniz ahşap çatı pencereleri yüksek yerlere konumlandırıldığında model seçeneklerine uygun olarak kontrol çubuğuyla veya otomatik uzaktan kumanda yöntemiyle kontrol edilebilecektir.

ahşap çatı penceresi

Pencereleriniz kapalı olsa dahi güvenilir kullanımlarınıza en ideal ve sağlıklı çözümlerle temiz hava akışını sağlayabileceğiniz havalandırma kapağına da sahip olan pencereler uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza kalıcı teminat oluşturacaktır. Hem iç mimari dekorasyonu hem de dış görünüm açısından estetik ve şık görünen ahşap çatı pencereleri uygun fiyat avantajlarıyla ihtiyaçlarınıza ve beğeninize sunulmaktadır. firmamızı arayarak konusunda uzman müşteri danışmanlarımızdan alacağınız detaylı bilgi ile vakit kaybetmeden siparişlerinizi bırakabilirsiniz.

ahşap çatı penceresi

ahşap çatı penceresi

ahşap çatı penceresi
2016 Tüm Hakları Saklıdır.