Çatı Çıkış Merdiveni ; Günümüzde daha çok dubleks dairelerde veya farklı amaç için kullanılan yerlerde bulunan çatı katları mimari tasarımla çeşitli amaçlar için kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Mekanlarınızda fazladan yer açarak kullanabileceğiniz çatı katları için alternatif çatı çıkış merdiveni modelleri de büyük ölçüde yerden tasarruf sağlamanıza yarayacak ürünler olarak beğeninize sunulmaktadır. Zeminle tavan yüksekliğine bağlı olarak üç veya dört katlanır bölümüyle bir kasa sistemine oturtulan ahşap ya da metal modellerde merdiven seçenekleri çatı katı çıkış merdiveni olarak tercih edilmektedir. Özellikle dar mekanlar için ideal bir seçenek olacak merdiven modelleri katlanarak tavana alınması ile tamamen ortadan kaldırılarak tavanda hoş bir kasa görüntüsü de oluşturacaktır.
fakro lml lux metal merdiven
Beğeninize, ihtiyaçlarınıza ve zevkinize hitap edebilen modeller ile sağlamlığı memnuniyetinize kalıcı bir teminat oluşturacak çatı çıkış merdiveni portatif kullanımı ile yerden tasarruf etmenizi ve yalnızca ihtiyaç halinde kullanmanızı sağlayacak ürünlerdir. Basamakların sağlamlığında kullanılan kaliteli malzeme uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanımlarınıza olanak sağlayacak. Uygun fiyatları ile de tercih edeceğiniz çatı çıkış merdiveni iniş ve çıkışlarda küpeşte destekli yan kolu ile dekoratif bir dizayn kazandırılarak firmamız garantisinde satışa sunulmaktadır. Uygulaması kolay yapı elemanları arasında yapılara sonradan uygulanabilen merdiven modelleri yapılacak keşfin ardından mekanınıza uygun olarak yapılmaktadır. İşlevsel özellikleri nedeniyle tercih edebileceğiniz modeller hakkında detaylı bilgiyi firmamızı arayarak konusunda uzman personellerimizden öğrenebilirsiniz.
ÇATI ÇIKIŞ MERDİVENİ MONTAJ RESİMLERİ

fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdivenfakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven fakro lml lux metal merdiven

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2016 Tüm Hakları Saklıdır.