MİNKA METAL ÇATI MERDİVENİ

Aytürk Mimarlık katlanabilir minka metal çatı merdiveni avusturyadan ithal ettiğimiz çelik Konstrüksiyon basamaklı yüksek kalite metal katlanır merdivenleri satış ve uygulama hizmetleri sunmaktayız. Çatı merdinimiz 40 mm ısı yalıtımlı mdf kapak ve elktrostatik beyaz boyalıdır. Hava sızdırmaz ve ısı yalıtımlı mdf lam kapak sayesinde tavan arasından gelebilecek soğuk havayı engellemektedir.

Yüksek kalite çelik hammaddesinden imalat edilmiş geniş basamaklar ve güçlendirilmiş yay sistemine sahiptir. 150 kg Kadar taşıma kapasitesine kadar garantilidir. Kolay montaj ve kullanıma sahip dekoratif üründür. İstanbul içi siparişlerde 1 günde montaj süresi ile hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

minka çatı merdiveni minka çatı merdiveni

Minka metal çatı merdiveni; Tasarım açısından pratik olan metal tavan arası merdivenlerinin 3 parçalı katlanır türleri bulunmaktadır. Ürün yaklaşık olarak 180 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

minka çatı merdiveni minka çatı merdiveni

Minka metal tavan arası merdivenleri şık görünümlere sahiptir. Yapılarınızın çatılarına sonradan da monte edilebilen değişik renklerdeki çatı merdiveni modellerimiz uygun ödeme koşulları ile ev ve iş yerlerinizde hem şık görünümleriyle görsel güzellik hemde yerden tasarruf sağlamaktadır.
2015 Tüm Hakları Saklıdır.