Telestar Ahşap Çatı Merdiveni ; Mimari tasarıma yeni bir soluk kazandıran çatı katları günümüzde sıklıkla tercih edilen mekanlar arasında olmakla birlikte yatak odası, ofis çalışma alanı, çocuk odası gibi farklı amaçlarla da değerlendirilebilmektedir. Ancak çatı katına çıkmak için ihtiyaç duyacağınız merdiven evinizin bölümünde kötü bir görüntüye ve mekanın daralmasına neden oluyorsa firmamız garantisinde beğeninize sunularak imal edilen telestar ahşap çatı merdiveni modelini tercih edebilirsiniz.


Yapılara sonradan eklenerek tavana yerleştirilen bir kasaya oturtulan merdiven 3 veya 4 bölümde katlanır şekilde kullanım dışı olduğu zamanlar katlanarak tavana kaldırılabilmektedir. Kapalı konumda tavanda yalnızca kapak kısmının görüneceği ürünlere mekanlarınıza şık ve estetik bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Dekoratif cila gerektirmeyen kapak kısmı için zevkinize uygun olarak farklı renk ve modellerde tercih yapma şansına da sahipsiniz.


Güvenli iniş çıkışlarınızı maksimum seviyede koruma amacıyla sağlayan telestar ahşap çatı merdiveni yerden tasarruf sağlamanız için birebir seçim olacaktır. Belirli ölçülerde imal edilerek uygun fiyatlarla firmamız tarafından beğeninize sunulan merdiven modeli sağlamlığı ile de uzun yıllar kullanımlarınıza olanak sağlayacak. Kaliteli malzemelerin kaliteli bir işçilikle bütünleştirilerek oluşturulduğu merdiven modeli arasında merdivenin ayak kısımlarına yerleştirilen yumuşak yüzey özel aksesuarlar merdiveni kullanımlarınız sırasında zemine gelen kısımların aşınmasını ve zarar görmesini rahatlıkla engellemektedir. İhtiyacınız için firmamızı arayarak konusunda uzman müşteri danışmanlarımızdan bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca ürün kolay montaj imkanını da beraberinde getirmektedir.
2016 Tüm Hakları Saklıdır.