FAKRO ÇATI ÇIKIŞ KAPAĞI

Fakro Çıkış Kapakları; Çatıda oluşan bir tamirat işlemi için çatıya çıkış kolaylığı sağlayan fakro çatı çıkış kapağı olası tamirat ve bakım işlemlerinizi çok daha kolay ve pratik hale getirmektedir. Güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak firmamız avantajlarından faydalanabileceğiniz çatı erişim penceresi polikarbonat malzemesi ve camdan imal edilerek ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Yarım daire kubbe şeklinde 180 derece dışa doğru açılabilen ürünler çatıya çıkış kolaylığı sağlayabildiği gibi sürekli farklı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kullandığınız çatı katı için de bir aydınlatma ürünü olarak da tercih edilebilmektedir. 45*55 ve 45*75 ölçülerinde farklı model seçenekleriyle tercih edeceğiniz ürün üstten menteşeli bir tasarıma sahiptir.

fakro çatı çıkış kapağı fakro çatı çıkış kapağı

Firmamız tarafından imal edilerek ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlarla sunulan ürünler arasında yer alan ürünü uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Güvenilir kullanımlarınıza kalıcı bir teminat oluşturan emniyet sistemleriyle memnun kalacağınız bir ürün için firmamızla iletişime geçebilir ve alacağınız detaylı bilgi sonrası siparişlerinizi verebilirsiniz.

Fakro Çıkış Kapağı Ölçüleri

Yaşam alanı olarak sürekli kullanmadığınız çatı katlarına yönelik olarak imal edilen fakro çatı çıkış kapağı kullanım sırasında çerçevesi dışa doğru açılacaktır. Çift camlar tercih edilen kapağın eteklik kısmı pencere üzerine entegre edilmiştir. Kaliteli yapı elemanları arasından özenle seçilerek müşterilerine kaliteli bir işçilikle sunulan çatı katları için tasarlanmış fakro çatı çıkış kapağı havalandırma özelliğiyle de uzun süre kapalı kalan mekanın uygun açıklıkta havalanmasına olanak sağlayacaktır.




2014 Tüm Hakları Saklıdır.