Elektrikli Çatı Merdiveni ; Konforun ve estetiğin ürünlere en kaliteli ve güvenilir biçimde yansıtıldığı firmamızda çatı merdiveni ihtiyaçlarınızı son teknoloji harikası elektrikli çatı merdiveni ile karşılayacaksınız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerin kolay ve pratik kullanım olanağında merdiven sisteminden yararlanmasını sağlayan firmamız güvenliğinize ve beğeninize kalıcı bir teminat oluşturacak ürünleri sunmaktadır. Farklı model seçeneklerinde ihtiyaçlarınıza en uygun çatı merdivenini tercih edeceğiniz mekanlarını için montaj sonrası kullanımlarınız sırasında rahatlığı ve konforu bir arada yaşayacaksınız.

Sessiz çalışma özelliği bulunan elektrikli çatı merdiveni otomatik ve güvenlik stoplarının yanı sıra acil durumlarda şarjlı bataryaların kullanımına olanak sağlamaktadır. Ayrıca dilerseniz kolaylıkla manuel kullanıma geçme özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Piyasa da özel olarak imal edilen ürünü istediğiniz ölçüde tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 4,50m yüksekliğe kadar çıkabilen ölçü ile 200kg kadar taşıma kapasitesine sahip ürünü zor projelerde bir çözüm alternatifi olarak düşünebilirsiniz.

Kapak üzerine oturtulan ve katlanarak kapalı konumda mekanda fark edilmeyecek derece bir gizlilik sağlayan elektrikli çatı merdiveni pres döküm alüminyum malzemesinden kalitesi ve kaliteli işçiliği kanıtlanarak imal edilmektedir. Mekanlarınızda dikkat çekici özelliğiyle de geniş alanlar kalmasına olanak sağlayan teknoloji harikası ürün ve modelleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Uzaktan kumanda yöntemi ile de yönetimini sağlayabileceğiniz çatı merdiveni kullanımlarınız sırasında büyük kolaylık sağlayacak. Uzun yıllar sorunsuz kullanımlarını için de tercih edeceğiniz ürün için firmamızla vakit kaybetmeden iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.


BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2016 Tüm Hakları Saklıdır.