VELUX ÇATI PENCERE AKSESURLARI

Velux Çatı Penceresi Stor Perde

Estetik ve Konfor Bir Arada
Odanızı dekore etmek, odanıza giren ışığın kalite ve miktarını kontrol etmek, odanızın sıcaklığını ihtiyacınız olan düzeyde koruyabilmek ya da enerji sarfiyatını azaltarak maliyetleri düşürmek... VELUX stor perdeleri tüm bu beklentiler düşünülerek üretilmektedir.

stor perde

Işığın yönünü değiştirmek, yumuşatmak ya da tamamen engellemek istiyorsanız, VELUX size bu ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlayacak çok çeşitli model ve stor perdeler sunmaktadır. 

Işığın kontrolü sizde. VELUX stor seçenekleri, yarı geçirgen kumaşı ile size, odanızdaki gün ışığını dilediğiniz oranda azaltarak veya yumuşatarak kontrol etme imkanı sunarlar. Storlar tamamen karartma yerine gün ışığını belirli oranda kesmenize yardımcı olurlar.

Eşsiz Pick&Click!® kolay montaj sistemi ile perdelerin kurulumu dakikalar içinde tamamlanır. Tüm bu özellikler VELUX çatı pencereleriniz için en uygun çözümün VELUX perde seçenekleri old uğunun göstergesidir.

Velux RHL Perde Storları, yarı geçirgen kumaştan üretilen perde storlardır.

ölçüler

stor perde stor perde

Velux RHL Perde Storları, yarı geçirgen kumaştan üretilen perde storlardır. Güneş ışığının istenildiği gibi kontrol edilmesine yardımcı olur. Alüminyum üst kısım ve 3 kademeli konumlandırma için geliştirilmiş kanca parçalarıyla kendine özgü bir tasarıma sahiptir. Beyaz, buğday ve lacivert renk seçenekleri mevcuttur.

Velux Çatı Pencere Jaluziler

VELUX Jaluzi klasik ve şık bir stil ile uygulama kolaylığını birleştirir. Gün ışığının yönü ve miktarını ayarlayabilmek için en uygun seçimdir.Velux jaluziler, klasik bir stil ile uygulama kolaylığı birleştirir. Yön kontrolü ile odaya giren ışığın miktarı ve yönünü kontrol edebilmenize olanak sağlarken ihtiyacınız olan mahremiyeti de sağlayacaktır. Ödüllü yön kontrol mekanizmasına sahip kordonsuz tasarım, jaluzi şeritlerini kusursuz şekilde açıp kapatmanıza olanak sağlar.

velux jaluzi Jaluzi özellikleri:
Odaya giren gün ışığı miktarı ve yönünü kontrol edebilme olanağı Kordonsuz tasarım Kusursuz tasarlanmış jaluzi şeritleri ile istenmeyen ışık girişi engelleme özelliği Eşsiz Pick&Click!® sistemi ile dakikalar içinde montaj olanağı
velux jaluzi velux jaluzi

Velux Çatı Pencere Gölgeliği

Velux gölgelikler, manzarayı engellemeyen özel ağ kumaşı ile pencerenin dışına monte edilirler. Özellikle yaz aylarında %90 oranında sıcaktan korunma imkanı sunarlar. Manuel, ipli, elektrikli ve solar modelleri mevcuttur.

velux gölgelikler

Serin odalar yaratmak
En etkili ısı koruması, güneş ışınlarının pencere camınıza değmeden önce durdurulması ile sağlanabilir. Bu sebeple VELUX Gölgelik pencere dışına uygulanmaktadır. VELUX gölgelikler, odanızı serin ve havadar tutarken, manzaranızı engellemeksizin güneş ışınları cama ulaşmadan keserler.

velux gölgelik

Gölgelik özellikleri:
Odayı karartmadan etkili ısı koruması
File kumaşı sayesinde odaya ışık girişi imkanı
File kumaşı sayesinde manzara seyrini engellememe özelliği
İçeriden uygulama kolaylığı
Oda içinden kontrol imkanı
velux gölgelik

Gölgelikler

Karatma yapmadan etkili ısı koruması sağlar.Ağ kumaşı sayesinde gün ışığını ve manzarayı engellemez, İçeriden kolaylıkla uygulanabilir.Oda içinden uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir

Manuel

​Elle, iple ya da kordon ile kontrol imkanı. Ulaşılabilir noktalardaki çatı pencereleri için idealdir.

velux gölgelik

Elektrikli kontrol (INTEGRA®)
​Uzaktan kumandalı, elektrikli çatı pencereleri için idealdir

velux gölgelik

Güneş enerjisi ile kontrol (INTEGRA® Solar)
Güneş enerjisi ile kontrol edilen uzaktan kumandalı pencereler ve manuel pencereler için önerilir. Bu şekilde manuel pencerelerdeki perdelerin uzaktan kumanda ile kontrolü mümkün olacaktır.​

velux gölgelik

Velux Çatı Pencere Panjuru

Velux panjur size konfor sunarken, istediğiniz doğrultusunda tamamen karatma veya aydınlık için gün ışığını dışarıda tutmanıza yada içeri almanıza ve optium ısı koruması sağlamanıza olanak sağlar. Hem enerji tasarrufu, hem de yağmur gürültüsüne karşı koruma sunarken, istenmedik ziyaretçileri de dışarıda tutar. Elektrikli ve solar modelleri mevcuttur.

velux panjurlar

Tek bir dokunuşla mükemmel konfor
VELUX elektrikli panjurlar elle ulaşılamayan çatı pencereleri ya da konforun önem taşıdığı konumlar için ideal seçimlerdir. Uzaktan kumandalı VELUX INTEGRA çatı pencereleri ile kusursuz bir paket sistem oluştururlar.

VELUX elektrikli panjur evinizin herhangi bir noktasından uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilir.

velux panjurlar

VELUX panjurların montaj ve uygulamasının yetkili VELUX bayileri ya da montaj ustaları tarafından gerçekleştirilmesini öneririz.VELUX panjur eklenmesi, çatı pencerenizin servis ömrünü uzatmayacaktır.

velux panjurlar

VELUX Panjur size tamamen karartma yaratma, optimum ısı koruması ve enerji tasarrufu, mahremiyet ve güvenlik sağlama gibi bir çok farklı opsiyon sunar.

velux panjurlar

Velux Çatı Pencere Sinekliği

Havalandırma sırasında tüm zararlı haşereleri dışarıda tutarken, temiz havanın oda içinde serbestçe dolaşmasına olanak veren şık ve efektif bir çözüm. Sineklik duvara monte edildiğinden, pencereyi tüm özellikleriyle kullanmak mümkün. Ve sineklik kullanılmak istenmediği zamanlarda, bir hareketle alüminyum kasası içine sarılarak kapatılabiliyor. Sineklik, tüm VELUX perde seçenekleri ve panjur ile birlikte rahatlıkla kullanılabiliyor.

velux sineklik

VELUX Sineklik ile pencereniz açıkken davetsiz misafirler içeri girmeden ailenizle konforlu yemekler yiyebilirsiniz. Sineklik uygulaması duvara yapıldığından pencerenizi normal şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Manuel

​Elle, iple ya da kordon ile kontrol imkanı. Ulaşılabilir noktalardaki çatı pencereleri için idealdir.

velux sineklik Tek tasarım
​Uzun ömürlü, manzarayı engellemeyen ağ kumaş
velux sineklik Sineklik
​Haşerelerden %100 koruma sağlar.
velux sineklik

Velux Çatı Pencere Siesta Storlar

Velux Çatı Pencere Siesta Storlar ; Velux siesta storlar, tamamen karanlık olması istenen odalar içim özellikle yatak odaları, mükemmeldir. Özel kanal sistemiyle, açma-kapama sırasında, istenilen seviyede sabitlenebilme imkanı sunar. Manuel, elektrikli ve solar modelleri mevcuttur.

velux siesta stor

Siesta Stor Özellikleri;

Yatak odası gibi tamamen karartma gerektiren odalar için ideal çözüm
4 farklı renk seçeneği
Eşsiz Pick&Click!® sistemi ile kolay montaj
Uzaktan kumanda ile kontrol imkanı

Rahat ve Kaliteli Bir Uyku için VELUX Siesta Stor 
VELUX Siesta Stor, güneş ışınlarını tamamen kontrol ederek sakin bir karanlık yaratma imkanı veriyor. Özellikle yatak odaları gibi tamamen karanlık olması istenen odalar için ideal. Böylece öğle ya da akşam üzeri saatlerinde bile kaliteli bir uyku lüksüne sahip olunabiliyor.

velux siesta stor velux siesta stor velux siesta stor

Zarif tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile Siesta Storlar, tüm VELUX Çatı Pencereleri ile uyumlu ve montajı dakikalar içinde tamamlanacak kadar kolay. Özel friksiyon sistemiyle açma-kapama sırasında istenilen seviyede sabitlenebilme özelliği de mevcut.

velux siesta stor
2015 Tüm Hakları Saklıdır.