ŞEFFAF CAM ÇATI

Şeffaf Çatı Modelleri; Açık hava terasları, lamine camlarla bezenmiş ve zeminde cam kapaklar açıldığında doğayla içi içe bir ortam yaratan mekanlar, kapalı yüzme havuzu çatıları, dinlenme tesisleri ve buna benzer pek çok alanda uygulaması bulunan mimari tasarım harikası şeffaf cam çatı kolay uygulanabilir ve çeşitli özelliklerinden yararlanarak mekanlarınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Zevkinize uygun tercih edeceğiniz uygulanabilir modelleri dilediğiniz her mekanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yapılarda olumsuz hava koşullarında etkilenmeden doğanın tadını çıkarmanızı sağlayan ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından arındıran çatı sistemi gökyüzü, yıldızlar ve doğayla iç içe bir ortam yaratmaktadır.

şeffaf cam çatı

Hafif polikarbonat levha üzerine etkileşim sağlayarak uygulanan lamine ve sağlıklı dayanıma sahip camlar farklı uygulama malzemeleriyle de bütünleştirilerek çatı sistemini oluşturmaktadır. Alttan çelik konstrüksiyon ile desteklenen profiller yükün azalmasını sağlayarak maliyetin de düşürülmesine olanak sağlamaktadır.

şeffaf cam çatı

Firmamız garantisinde minimum fiyatlara sahip olacağınız ve göz estetiğine uygun olarak şık bir görünüm ve rahat bir kullanım olanağı yakalayacağınız sistemde mekanın ölçü ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak nitelikli özelliklerde şeffaf cam çatı uygulamasını kullanabileceksiniz. Yaratıcı fikirlerin mimari tasarımla bütünleştirilerek yapılarınıza kazandırıldığı firmamızda kaliteli malzemelerle imal edilen ürünler konusunda uzman personellerce titizlikle yapılmaktadır. Mekanlarınıza uygun proje tasarımlarıyla her detayında özenle çalışılan şeffaf cam çatı seçenekleri sınırsız modellerle ihtiyaçlarınıza firmamız garantisinde hitap edecektir. Detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

ŞEFFAF CAM ÇATI GÖRSELLERİ

şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatışeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı şeffaf cam çatı çelik çatı
2016 Tüm Hakları Saklıdır.