POLİKARBON PLEKSİ ÇATI

Kırılmalara karşı dayanıklılığıyla tercih sebeplerinin başında yerini alan polikarbon ve pleksi çatı diğer malzemelere kıyasla ihtiyaçlarınıza en uygun çatı sistemini oluşturmaktadır. Geniş ürün yelpazesinde uygulanabilirliğiyle en karmaşık mimari yapılarda dahi tonoz, kubbe, beşik ve buna benzer serbest tasarım olanaklarıyla doğal aydınlatmaya en uygun çözümlere alternatif sunan ürün çeşitli renk efekt seçeneklerine geçiş özelliğiyle de çok amaçlı işlevsel ve estetik bir aydınlatmayı sizlere sağlamaktadır.

polikarbon çatı
Avantajları; Özel alüminyum polikarbonat bileşim profilleri standart çatı detaylarını tamamlayarak uygulamayı çok daha kolay hale getirmektedir. Özelikleri itibari ile levhaların çok yönlü kullanımına olanak tanıyan ürün çatı ışıkları, tünel, kış bahçesi, sera, sundurma, reklam panosu gibi özelliklerde uygulama alanına sahiptir.

polikarbon çatı

Şeffaf, gri, beyaz, yeşil, mavi ve buna benzer daha pek çok renk seçeneklerinde zevkinize en uygun tasarımları mekanlarınıza yansıyacağınız polikarbon ve pleksi çatı binalar arası geçitler, üst geçitler, yürüyüş yolları, ev ve iş yerleri, giriş saçakları, otobüs durakları, koruyucu kaplama zeminlerde, cafe ve restoranlarda ayrı bir bölüm olarak sigara içme alanları, cephe uygulamaları ve daha pek çok alanlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Geniş bir kullanım alanında yaygın olarak sıkça görmeye alışkın olduğunuz polikarbon ve pleksi çatı firmamız garantisinde maksimum düşük fiyatlarla ihtiyaçlarınıza ve beğeninize sunulmaktadır. Uygulanmasını istediğiniz alanın ölçüleri gözetilmeksizin dilediğiniz her yer için tercih edebileceğiniz ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla sizler de iletişime geçebilirsiniz.

POLİKARBON PLEKSİ ÇATI GÖRSELLERİ

polikarbon çatı

polikarbon çatı

polikarbon çatı

polikarbon çatı polikarbon çatı

polikarbon çatı

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2016 Tüm Hakları Saklıdır.