PNOMATİK DUMAN TAHLİYE KAPAKLARI

Pnömatik duman havalandırma kapakları hertürlü çatıya entegre edilebilir. Çelik veya sandviç panel güverte, yalıtım ve bitüm veya PVC su yalıtım kompleksi gibi çatılarda uygulanabilir. Ekstrüde alüminyum çerçeve ve kanatlarının bu uygulamalarda çok çeşitli kullanım için ideal, ekonomik bir çözümdür.

pnomatik kapaklar pnomatik kapaklar pnomatik kapaklar

pnomatik kapaklar pnomatik kapaklar pnomatik kapaklar

pnomatik kapaklar

Aytürk mimarlık olarak ve kapak sistemlerimizin kubbeleri standard olarak Opal, opsiyonel olarak şeffaf veya bronz renklerde tercih edilebilirler. Kubbeler 2,3 veya 4 cidarlı olarak temin edilebilirler. Cidar sayısının artırılabilme özelliği sayesinde ısı izolasyonunda önemli ölçüde iyileşme sağlanmaktadır. Sistemin kanadı ve damlalık kısmı PVC malzemeden, kasası ise PVC veya metal mazlemeden imal edilebilir.

pnomatik kapaklar

Sistem opsiyonel olarak bina içerisindeki ışık, duman tahliye damperi veya havalandırma gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Işık geçirme özelliğine sahip akrilik kubbe sayesinde yapı içerisinde doğal aydınlatma sağlanır. Işık geçirgenliği akrilik kubbenin cidar sayısı ve rengine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

pnomatik kapaklar
2015 Tüm Hakları Saklıdır.