Roto Ahşap Çatı Merdiveni ; Çatı katlarına çıkış ihtiyacınızı estetik bir biçimde karşılayacağınız roto ahşap çatı merdiveni norm 8/3 top model seçenekleri arasında yer almaktadır. 3 parça halinde kasaya yerleştirilebilen merdiven basamakları kullanımlarınız sonrasında kasanın tavana kaldırılması ile kullanılan mekanda genişlik yaratan bir uygulama ile beğeninize sunulmaktadır. A değeri sınıf 4’e uygun olarak sandwich kapak ile standart olarak imal edilen ürün hem kanarları hem de iki tarafı izoleli olarak kullanımlarınıza sunulmaktadır.
fakro lml lux metal merdiven roto ahşap çatı merdiveni

Ahşap çatı merdivenleri DIN EN 14975 normuna uygun halde montaja hazır özelliğe sahip olarak satışa sunulmaktadır. Hazır montajlı kilit özelliğiyle üst düzey bir güvenlik sağlayan çatı merdiveni modeli çamdan yanaklara, çam ve kayından oluşan kaymaz profil basamaklarına ve yapıştırılmış ahşap tabakaya sahiptir. Kasanın içinde yatar vaziyette bulunan merdiven basamakları çatı zeminine ekstra açılma alanı gerektirmeyeceği için dar alanlar için tercih edilmesi ideal olacaktır. 16m’ye kadar kapak kaplaması bulunan ürünün destekleyici küpeşte kolu merdivenin üst ve sağ kısmına yerleştirilmiştir. Ayrıca merdiven ayaklarında bulunan koruma plastikleri merdivenin kullanılır durumda zemine gelen kısmının zemine zarar vermesini engellemektedir.

roto ahşap çatı merdiveni

Firmamız farkıyla ihtiyaçlarınız roto ahşap çatı merdiveni modeli ile en uygun fiyatlara karşılayabileceksiniz. Uzun yıllar güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz ürünlerimizde kaliteli ürünlerimizin yanı sıra kaliteli işçilikleriyle de beğeninizi kazanacak firmamız ile iletişime geçerek sizler de konusunda uzman müşteri danışmanlarımızdan ihtiyaçlarınıza uygun ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2016 Tüm Hakları Saklıdır.