KUMANDALI ÇATI PENCERELERİ

Kumandalı Çatı Penceresi; Çatı katını farklı kullanım amaçlarınıza bağlı olarak yaşam alanı tercih ettiğinizde bu alanların doğal aydınlatmasını gün ışığından en fazla yararlanacağınız çatı pencereleri ile sağlayabilirsiniz. Bu sayede enerji tasarrufu da sağlayabileceğiniz gibi farklı bir mekan olarak yaşam alanlarınızda çatı katlarını değerlendirebilirsiniz. Geliştirilmiş teknolojiyi mimari tasarım harikalarıyla buluşturan firmamız öncelikle çatı pencerelerini müşterilerine sunarak çeşitli modellerden yararlanmalarına olanak sağlamaktadır. Ayrıca kullanım konforu da maksimum derecede sağlanan pencerelerde kumandalı çatı pencereleri modellerinden faydalanmanız kolay ve pratik kullanım imkanını da sizlere sunacaktır.

KUMANDALI ÇATI PENCERE GÖRSELLERİ

kumandalı çatı penceresi

kumandalı çatı penceresi

Çatı katını farklı kullanım amaçlarınıza bağlı olarak yaşam alanı tercih ettiğinizde bu alanların doğal aydınlatmasını gün ışığından en fazla yararlanacağınız çatı pencereleri ile sağlayabilirsiniz. Bu sayede enerji tasarrufu da sağlayabileceğiniz gibi farklı bir mekan olarak yaşam alanlarınızda çatı katlarını değerlendirebilirsiniz. Geliştirilmiş teknolojiyi mimari tasarım harikalarıyla buluşturan firmamız öncelikle çatı pencerelerini müşterilerine sunarak çeşitli modellerden yararlanmalarına olanak sağlamaktadır. Ayrıca kullanım konforu da maksimum derecede sağlanan pencerelerde kumandalı çatı pencereleri modellerinden faydalanmanız kolay ve pratik kullanım imkanını da sizlere sunacaktır.

kumandalı çatı penceresi

kumandalı çatı penceresi

kumandalı çatı penceresi

Zaman ayarlı otomatik kapanma özelliği de bulunan ürün modellerini kullanırken ayarlayacağınız zamana gelindiğinde pencereniz otomatik olarak kapanacaktır. Programlanabilir açma kapama yöntemi sayesinde dilediğiniz zaman aralığında açılıp kapanmasını sağlayacağınız çatı pencereleriniz pencere açma kapama derdinden sizi kurtaracak.

kumandalı çatı penceresi

kumandalı çatı penceresi

kumandalı çatı penceresi

Mükemmel bir havalandırma sistemi olarak düşünebileceğiniz sistemde uzaktan kumanda üzerinde pencerenizin durumunu izleyebilir veya görüntüleyebilirsiniz. Modern mimarinin eşsiz tasarımları arasında firmamız garantisiyle en uygun fiyatlara sunulan kumandalı çatı pencereleri ihtiyacınız için vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz aklınıza takılan tüm sorularınızın yanıtını en doğru şekilde sizlere aktaracaktır.

kumandalı çatı penceresi

kumandalı çatı penceresi

Elektrik kontrollü bir pencere olup, kendi elektriğini kendisi üretir. Üzerindeki güneş enerjili pili sayesinde enerjisini de depo edebilir. Uzaktan kumanda edilebilen bu model pencereler yüksekte yerleştirilen yerlerde, konforun ön planda olduğu mekanlarda veya akıllı ev sistemlerine ahip evlerde tercih edilen bir üründür.
2016 Tüm Hakları Saklıdır.