ÇATI AKTARMA

Çatı Aktarma İşlemi ; Çatı sistemleri için tüm ihtiyaçlarınızı stabil çözümlerle karşılayan firmamız çatı aktarma hizmetiyle de olası çatı problemlerinizi ortadan kaldırmaktadır. Kiremitle kaplı bina çatılarınızda zamanla iklim farklılığından, çatı üzerinde yürünmesinden, veya zaman aşımına bağlı olarak yıpranma ve kırılmalardan kaynaklanan problemler yaşanabilmektedir. Yağmur ve kar sularına karşı böyle durumlarda koruma özelliğini kaybeden çatılarınız yaşam alanlarınızda da ısı kaybı, nemden kaynaklanan duvar sorunları gibi problemleri gün yüzüne çıkarabilecektir.

çatı aktarma

Profesyonel bir işçilikle çatı aktarma hizmeti veren firmamız olası problemlerinizi ortadan kısa sürede kolaylıkla kaldırarak gelecekte daha büyük masraflardan sizleri kurtarabilmektedir. Aktarma işlemi sırasında semer bölümlerinde bulunan omuz mahyaları harçlama işlemi sırasında harcı içine kırmızı boya da karıştırarak kiremitlere uygun bir görüntü bütünlüğü sağlanmaktadır.

çatı aktarma

Bu sayede çatılarınızda gözünüzü tırmalayacak farklı renk geçişlerine izin verilmez. Çatı yüzeyine serilen kiremit altı muşambasına balyalar halinde istiflenen kiremitler çatıya tadilat sonrasında yeniden titizlikle döşenmektedir. Ayrıca gerekli görülen durumlarda gizli veya pvc yağmur dereleri kaymayı önlemek amacıyla ilk sıralara ince bir inşaat teli ile bağlanarak çivilenebilmektedir.

çatı aktarma

Çatı sistemlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan çatı aktarma işlemi kiremitlerin komple kaldırılarak temizlenmesi ve zarar görenlerin yenileriyle değiştirilmesi, döşeme üzerine su izolasyonu serilmesi ve baca kenarlarının izolasyon yapılarak yağmur oluklarının yenilenmesi işlemini kapsamaktadır. Sizler de çatı sistemleri problemlerinizi kolaylıkla çözüme kavuşturacağınız çatı aktarma işlemi için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

çatı aktarma
2016 Tüm Hakları Saklıdır.