AYTÜRK MİMARLIK
çatı merdiveni
Yılların verdiği sektörel deneyimle 2000 yılı içerisinde kurulan firmamız Aytürk mimarlık sektörü alanında temelden çatıya uygulama işleri yapmakla birlikte, çatı merdivenleri, çatı pencereleri, çatı ve teras izolasyonları, temel perde izolasyonları, ısı, su, ses yalıtımları, çatı kaplama ve onarımı, mantolama uygulamaları, ayrıca yeni nesil yapı kimyasallarıyla hizmet vermekteyiz. Firmamız profesyonel kadrosu ve titiz iş anlayışı ile sayısız projelerde müşterilerine kaliteli, güvenilir hizmet sunuş ve sunmaya devam etmektedir. Şirketimiz prensipli çalışma ilkesiyle, zamanında ve süratli hizmet anlayışıyla siz değerli iş ortaklarımızın güvenine sadık kalarak, büyüme hızını arttırmayı ve daha geniş ürün yelpazesiyle sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Aytürk Group Türkiye'nin her noktasında her biri kendi alanında uzman personeli ile hizmet vermeye hazırdır. Referanslarımızı ve Yapılan işlerimizi görmeden karar vermeyin.

VİZYONUMUZ
çatı merdiveni
Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak sektöründe iyi bilinen değerli bir marka, lider konumda olmak.

MİSYONUMUZ
çatı penceresi
KALİTE bir yaşam tarzıdır. KALİTE tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. KALİTE tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.
2016 Tüm Hakları Saklıdır.