FAKRO BEYAZ ÇATI PENCERELERİ

Beyaz Çatı Pencereleri; İleri bir teknoloji ve modern mimari çizgisinin en ideal biçimde mekanlarınıza yansıtıldığı fakro beyaz çatı pencereleri uygun fiyatları ile çatı katlarını kullanım amacınıza göre gün ışığından fazlaca yararlanmanıza olanak sağlaması açısından geliştirilmiştir. Kaliteli malzemelerle kullanım konforunuza özel olarak imal edilen çatı pencereleri alternatif amaçlarla kullandığınız çatı katı için ideal bir seçim olacaktır. Günümüz yapılarında modern mimarinin çizgilerini çatı pencereleri ile yakalayabileceksiniz. Dışa açılan bir sistemle kullanabileceğiniz pencere ile ortamdaki hava sirkülasyonunu mükemmel derece de sağlayabileceğiniz gibi gün ışığından da fazlasıyla yararlanarak enerji de tasarruf yoluna gidebileceksiniz.

BEYAZ ÇATI PENCERELERİ GÖRSELLERİ

beyaz çatı penceresi

beyaz çatı penceresi Pencere kanatlarını yukarı kaldırdığında mekanın eşsiz manzarasını da doyasıya seyredebileceğiniz fakro beyaz çatı pencereleri ile açıldığında yukarıda sabitlenebilen özelliği ile manzarayı seyir esnasında kanadın başınız üstünde bir çatı görevini üstlenmesini sağlayacaksınız. Ayrıca çatı katının dekorasyonunda da ince tasarımları hayata geçiren pencereler dekoratif özellikleriyle de kullanılan alana şık ve estetik bir görünüm kazandıracaktır.

beyaz çatı penceresi

beyaz çatı penceresi

beyaz çatı penceresi Aksesuar geçiş özellikleriyle fonksiyonel açıdan rahat kullanım olanağı bulacağınız ürünlere pencere için cam seçeneklerinden de zevk ve tercihlerinize göre faydalanabilirsiniz. Son dönemin mimarisine önemli ölçüde katkı sağlayan yapı elemanları arasında fakro beyaz çatı pencereleri güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak firmamız garantisinde kaliteli ve titiz bir işçilikle ihtiyaçlarınıza uygun fiyat avantajlarıyla sunulmaktadır. detaylı bilgi ve sipariş için firmamızı arayarak müşteri danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

beyaz çatı penceresi

beyaz çatı penceresi

beyaz çatı penceresi
2016 Tüm Hakları Saklıdır.