L KOMBİNASYON FAKRO ÇATI PENCERELERİ

Çatı katları için parapet duvarları ile çatı penceresi eşleştirilerek kullanılan L kombinasyon fakro çatı penceresi kullanım konforu açısından oldukça rahat ve kullanışlı bir üründür. Çatının dikey duvarlarla birleştiği yere montajı yapılan pencere sistemi her model tipinde çatı penceresi ile kombine edilerek çatı katlarına uygulanabilmektedir. L şeklinde kombinasyon penceresinin sağa ve sola açılan iki farklı özellikte çeşitli seçenekleri bulunmaktadır.

Pencere ahşap görünümlü renk geçiş özelliğine sahip modellerde sıklıkla tercih edeceğiniz ahşap modelleri ürünün işlevselliğinin yanı sıra mekanda şık ve gösterişli bir görünüm elde edilmesine de olanak sağlamaktadır. ahşap üzeri iki kat ekolojik vernik ile kaplanan modeller ürürün uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılmasına da olanak sağlamaktadır.

Kombinasyon Çatı Penceresi; Yatırma ve döndürme şeklinde iki eksenli açılma sistemine sahip olan L kombinasyon fakro çatı penceresi yatırılarak azami 112 cm açılırken, döndürülerek 90 dereceye kadar açılabilmektedir. Her iki açılma yönteminde de pencere kanadının kenarına entegre edilen kol aksesuarı ürünü kolay ve pratik bir şekilde kullanma imkanı sağlamaktadır. Kapalı konumda kilidi ile birlikte firmamız avantajlarıyla uygun fiyatlara satışa sunulan pencere modelleri aksesuarlara geçiş özellikleriyle kullanımda işlevselliği ve rahatlığı ön plana çıkarmaktadır.

L Kombinasyon Fakro Çatı Penceresi Uygulama Örnekleri

Çatı katlarında gün ışığından fazlaca yararlanabileceğiniz alanlar yaratacağınız pencere sistemi estetik açıdan da modern bir hava yaratılmasına olanak sağlayacaktır. Mekanlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılamak için tercih edeceğiniz ürün hakkında detaylı bilgiyi firmamız müşteri danışmanlarından edinebilirsiniz.
2016 Tüm Hakları Saklıdır.