FAKRO YÜKSEK PİVOT ORTA KAYITLI PENCERELERİ

Sabit alt orta kayıt sistemi ile çatı katlarında daha geniş ve ferah ortamlar sağlatan fakro yüksek pivot pencereler sonradan entegre edilebilen elektrikli kontrol sistemiyle çok daha işlevsel biçimde kolay ve pratik kullanım olanağı sağlamaktadır. perde, jaluzi, sineklik, gölgelik ve panjur da eklenebilen pencere sistemleri firmamız farkıyla uygun fiyat avantajlarında zevk ve tercihlerinize sunulmaktadır. iki kat vernikleme yapılan ürün uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun olarak kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Şık ve gösterişli kol tasarımları ile farklı ölçülerde mekanınıza uygun olarak tasarlanan pivot özellikli pencerelerde iki pencere kanadı tek pencereye yerleştirilmiştir. Üst pencere kanatları pivot pencere özelliğinde açılım sağlamakta dönme ekseni pencere merkezinde yer almaktadır. Bu sayede uzun boya sahip olan kişiler bile rahatlıkla açık pencere kenarına yaklaşabilmektedir.

Şık ve gösterişli kol tasarımları ile farklı ölçülerde mekanınıza uygun olarak tasarlanan pivot özellikli pencerelerde iki pencere kanadı tek pencereye yerleştirilmiştir. Üst pencere kanatları pivot pencere özelliğinde açılım sağlamakta dönme ekseni pencere merkezinde yer almaktadır. Bu sayede uzun boya sahip olan kişiler bile rahatlıkla açık pencere kenarına yaklaşabilmektedir.

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Penceresi Ölçüleri

FDY-V U3

Güvenlik açısından fakro yüksek pivot pencereler alt pencere kanadında açılmaz bir özellik göstermekte ve harici cam lamine levha kullanılmaktadır. Mekanlarda dikey kombinasyon ihtiyacını ortadan kaldıran bu sayede daha büyük cam alanları sunarak gün ışığından oldukça etkin yararlanılmasını sağlamaktadır. Enerjiden tasarruf sağlayacağınız pencere sistemi iki aşamalı mikro havalandırma özelliğiyle de çatı katlarının daha ferah ve havadar olmasını sağlamaktadır. Farklı ve özel ihtiyaçlarınızda mimari tasarımın modern çizgilerini mekanlarınıza yansıtabileceğiniz ve pratik kullanım olanağı bulacağınız fakro yüksek pivot pencereler pek çok işlevsel özelliğiyle kullanım konforunuzu ön plana çıkaracaktır. Firmamızla iletişime geçerek konusunda uzman personellerimizden alacağınız bilgi ihtiyaçlarınızda hiç vakit kaybetmeden sipariş vermenizi sağlayacaktır.

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Penceresi Uygulama Örnekleri

2016 Tüm Hakları Saklıdır.