FAKRO ELEKTRO PİVOT ÇATI PENCERELERİ

Açık meşe olarak İskandinav çamından ve polirütan beyaz kaplama malzemeleri olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle beğeninize sunulan fakro elektro pivot çatı pencereleri uzaktan kumanda ile yönetilebilmektedir. Pencere ve aksesuarları aynı anda bulunduğunuz yerden yalnızca kumanda ile açıp kapatabileceğiniz sistem fabrikamızda firmamız garantisiyle entegre edilen pencere modelidir. Yağmur sensörü ile pencereniz açık konumda mekanda siz olmasanız bile yağmur sırasında pencere kanadı kapatma işlemi otomatik olarak gerçekleştirilen modeller elektrikli aksesuarların pratik bir şekle takılmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ahşap görünümlü pencere modelleri iki kat ekolojik vernik ile kaplanarak ahşabın mekanlarınızdaki sıcaklığını korumasına katkı sağlamaktadır.

1.Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 electro Açık Meşe Resmi;

2.Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 electro Poliratan Kaplı Beyaz Resmi

FTP-V U3

Tavan arasında sağlıklı bir mikro ilkim olanağı bulacağınız fakro elektro pivot çatı pencereleri optimum miktarda hava girişini otomatik olarak sağlamaktadır. 90 derecelik dönme açısı bulunan pencere kolu pencere kanadının motorla olan bağlantısını kesmektedir. Ayrıca 180 derece dönebilecek şekilde dizayn edilen pencere kanatları kanat temizliğinin de son derece koaly ve güvenli şekilde yapılmasını mümkün kılar. Büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlayacağınız sistemle donatılacak olan pencereler hem iç dekorasyonda hem de çatı dekorasyonunda dış görünüm olarak modern çizgileri yansıtacağınız önemli ayrıntılar olacaktır. Özel güvenlik sistemleri ile de uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz çatı pencereleri için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Fakro çatı pencere modellerinin pencere kanadının 180 derece dönebilmesi ve sayesinde pencere kanadının temizliğini son deece kolay ve güvenli hale getirmekktedir.

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57

2.Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 Electro Poliratan Kaplı Beyaz Uygulama Resmi

Electro Pivot Cati Penceresi FTP-V U3 Electro Açık Meşe Uygulama Resmi

1.SINIF KALİTE AHŞAP

Özel olarak seçilmiş kaliteli çam ile kereste laminasyon tekniklerinde en son teknolojinin kullanıldığı FAKRO çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır.
Bu teknolojiyi tamamlamak üzere tüm ahşap bileşenler çift vakum koruma işleminden geçmekte ve 3 kat mat vernikle perdahlanmakta olup, bu vernikleme işlemi neticesinde hiçbir ilave dekorasyona gerek duyulmamaktadır.

OTOMATİK V40P VENTİLASYON

Bu yegane otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde standart olarak mevcuttur ve odanızdaki iklimi yıl boyunca iyileştirerek oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirger. Ayrıca, buğulanmayı azaltma özelliğine de sahip olan bu ürünler banyolar ve mutfaklar için idealdir.

CAM ÜNİTESİ

FAKRO pencereleri standart olarak enerji tasarruflu cam ünitesi ile donatılmış olup, bu ünite güçlendirilmiş harici cama sahiptir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması sınırlanmaktadır. Ürün yelpazemizin içinde değişik cam ünitesi tipleri mevcuttur. En yaygın olanları şunlardır: -emniyet camı ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir- Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cama sahiptir.

PENCERE KOLU

Alt pencere elemanına yerleştirilmiş olan pencere kolu montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pencere kolunun yapısı mikro açıklık olanağı sağlayan kademeli kilitleme imkanı sunmaktadır. Metal ve metal takviyeli çıta ile kuvvetlendirilmiş olan kilitleme elemanları alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.

2016 Tüm Hakları Saklıdır.