FAKRO GÜNEŞ TÜNELİ VE AKSESUARLARI

Fakro güneş tüneli; Pencere takımı kurulumu mümkün olmayan çatı veya dikey tavanlı yerler için hem doğal hem de şık çözümler sunan fakro güneş tüneli aksesuarları günümüz mimari yapılarında hızla yerini almakta ve mekana görsel açıdan estetik bir şıklık kazandırmaktadır. Yapılan tünelle doğal ışığın binayı aydınlatması ve enerji tasarrufu sağlanması bu aksesuar kullanımını yapılarda cazibeli hale getirmektedir.

Doğal gün ışığının mekanın iç kısmına fazlaca yansıdığı alanlarda verimli çalışma ortamı da çalışanlar için sağlanmış olacaktır. Doğal ışık erişimi zor veya hiç olmayan mekanlarda loş aydınlatma göz yormakla birlikte çalışan verimliliğinin de düşmesine neden olabilecektir. Akılcı çözümlerle iç mekanları rahatlıkla doğal yollarla aydınlatma imkanı sunan fakro güneş tüneli aksesuarları rijit ışık olarak adlandırılan doğal güneş yansımasını iç mekana kolaylıkla iletebilmektedir.

Farklı iki modele sahip tünel seçeneklerinde en uygun fiyatları firmamız farkıyla görebilecek ve mekanlarınızın uygunluğu halinde sizler de mekanlarınıza doğal aydınlatma yöntemini tercih edebileceksiniz. Konusunda uzman personellerimiz tarafından profesyonel bir şekilde kolaylıkla montajı gerçekleşen fakro güneş tüneli aksesuarları ile farkınızı ortaya koyabileceksiniz. İç mimariye de etki edecek aksesuar seçenekleri tavanda aydınlatma yapı elemanları gibi görüntü sağlayarak şık bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Fakro Güneş Tüneli, Yedek Parçalar

Firmamızı arayarak alacağınız detaylı bilginin ardından müşteri danışmanlarımızla mekanınıza en uygun güneş tüneli aksesuarlarından yararlanmak üzere vakit kaybetmeden siparişlerinizi sizler de bırakabileceksiniz.

Fakro Güneş Tüneli Daire Ebatları

Fakro Güneş Tuneli Uygulama Modelleri

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2016 Tüm Hakları Saklıdır.