AHŞAP KAMELYA

Gerek kış bahçesi gerekse ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bahçelerinizde yazın güneşten korunarak havanın ve doğanın tadını çıkararak dostlarınızla bir arada geçireceğiniz keyifli bir oturma alanı sunan Ahşap kamelya firmamız tarafından özel tasarımlarıyla beğeninize sunulmaktadır. Kamelya için düşünülen her ayrıntıda usta işçilikleriyle profesyonel bir çalışma sergileyen konusunda uzman ekip arkadaşlarımız kaliteli malzemelerle ahşabın her mekanda ihtişamını mekanlarınıza yansıtmaktadır.

AHŞAP KAMELYA UYGULAMALARI

ahşap kamelya

ahşap kamelya

Farklı boyutlarda imal edilebilen kamelyalara tercihinize bağlı olarak ahşap kenarlarına ovel motif yapılabilmektedir. Her renk tonunda hazırlanabilecek olan ahşap kamelya modellerine istenildiğinde lambiri işlenebilmekte ve alt kısımdan bakıldığında lata ve lambiriler görünebilmektedir.

ahşap kamelya

ahşap kamelya

Üst kısma gelindiğinde estetik çatı imkanı ile köşe noktalarına su dereleri uygulanarak hava koşullarında çatıda kalması önlenebilen yağmur veya kar gibi olumsuz etkenler kamelyanın zarar görmesini engelleyebilmektedir. Osb, membran veya singil kırmızı malzemeleriyle tercihinize bağlı olarak oluşturulan çatı kısmı estetikliğiyle beğeninizi kazanabilecektir. Şık ve estetik tasarımlarıyla gerek yaz gerekse kış bahçesi ihtiyaçlarınız veya farklı ihtiyaçlarınız için ahşap kamelya tercih etmeniz dostlarınızla beraber geçireceğiniz keyifli sohbetlerin en rahat mekanı olacak.

ahşap kamelya

ahşap kamelya

Zevkinizin ve beğeninizin hakim olduğu bahçelerde en özel mimari tasarımlar arasında seçeceğiniz farklı model ve tasarımlarda ahşap kamelya seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız detaylı bilgi sonrası vereceğiniz siparişleriniz kısa süre içerisinde adresinize teslim edilecek ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceksiniz.

ahşap kamelya

BU ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ İÇİN; 0533 966 28 57

Konu ile ilgili etiketler; ahşap kamelya, ahşap kameriye, ahşap kamelya modelleri, ahşap kamelyalar, kamelya fiatları. kameriyeler, ahşap kameriye,ahşap kamelya fiyatları,ahşap kameriye fiyatları, bakım ve onarımlar,ahşap bahçe kamelyaları.ahşap kamelya çeşitleri,kamelya yapımı,kamelya yapımı, fiyatları,kamelya nasıl yapılır,kamelya yapım aşamaları,kamelya,kamelya yapımı fiyatları,ahşap kamelya,çardak nasıl yapılır,ahşap çardak,çardak çeşitleri,ahşap çardak fiyatları,çardak nasıl yapılır,ahşap çardak modelleri,satılık çardak,ucuz çardak,ucuz ahşap çardak,satılık kamelya,ucuz kamelya,satılık ahşap kamelya,ucuz ahşap kamelya,ucuz çardak,ahşap gazebo,ahşap gazebo fiyatları,bahçe kamelyaları,bahçe çardakları,bahçe çardak modelleri,çardak modelleri,kamelya modelleri fiyatları,bahçe çardak resimleri,çardak kamelya çeşitleri,satılık bahçe çardağı,
2016 Tüm Hakları Saklıdır.