VELUX DUZ TERAS PENCERESİ

Velux Düz Teras Çatı Penceresi ; Düşük eğimli çatılarda pencere uygulaması, Her mekanda gün ışığı. Teras çatıya sahip birçok evde, ofiste, okul ya da hastanede düşey pencerelerden uzakta, bina çekirdeğine yakın, iç bölümlerde kalan alanlar çoğunlukla gün ışığından oldukça az faydalanabilirler. Yeni teras çatı sistemleri ile bu alanlara ihtiyaç duyulan gün ışığı ve temiz havayı estetik bir tasarımla sunmaktayız. Teras çatı sistemleri, 0-15 derece arası düz veya düşük eğimli çatı ve teraslarda kullanılmaktadır. Sistem iki modelden oluşmaktadır: uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon CVP ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olduğu mekanlar için sabit versiyon CFP.

velux düz teras penceresi

Ürün detayları
Sistem, uzun ömürlü PVC profil, lamine edilmiş yalıtımlı çift camdan (--73U) oluşan çatı penceresi ve 3-5 mm kalınlığında akrilik şeffaf renkli koruyucu kubbeden meydana gelmektedir.

Enererji tasarrufu
Düşük U-değeri (1,1) sayesinde enerji verimliliğini arttırmakta, sağlıklı ve konforlu bir iç mekan iklimi yaratmaktadır.

Ses yalıtımı
Ürün, üstün bir ses yalıtımına sahiptir. Örneğin saç kurutma makinesi 80 dB, bulaşık makinesi 50 dB, normal bir konuşma 60 dB iken Teras çatı penceresinin ses geçirgenliği 46 dB'dir.

Gün ışığının kontrolü 
Sadece VELUX Teras çatı sistemleriyle kullanılan özel perde seçenekleri de mevcuttur. Perde seçenekleri -FMG- uzaktan kumandalı olarak sunulmaktadır. Eğer sabit versiyon teras çatı penceresi CFP tercih edilmişse perde yine kullanılabilir. Ek olarak tekli kontrol ünitesi KUX 100 satın alınması yeterli olacaktır.

Velux Teras Çatı Penceresi Ölçüleri

Teras Çatı Sistemleri Uygulama Modelleri

Teras Çatı Sistemleri Teras pencere Detayları

 

Konfor
Uzaktan kumanda sistemlerimiz io-homecontrol sistemine sahip en son teknoloji ile donatılmıştır. 

  Perdeler
Uzaktan kumandanıza tek bir dokunuşla, perdelerinizi kapatabilirsiniz.
Mükemmel ısı yalıtımı

Büyük açılış açısı tarafından geliştirilmiş havalandırma fonksiyonu
Modern vitrin tasarımı-motor çerçevesinde entegre

Elektrik Pileli ahenkli bir atmosfer sağlar

Uyarlanabilir

Uzaktan kumanda ile kolay kontrol
Ani yağmura karşı koruma olarak Yağmur sensörü

Yalıtım cam İndirimli yağmur gürültü sayesinde (iç LSG)

 
2015 Tüm Hakları Saklıdır.