PİVOT ÇATI PENCERELERİ

Pivot Çatı Pencereleri; Çatı katlarına özel uygulamalardan biri de pivot çatı pencereleri olacaktır. Akıllı bir teknolojiyle tasarım harikalarının bütünleştirilerek mekanlarınıza yansıtıldığı günümüzde iç mimari dekorasyona da katkı sağlayan pencere sistemleri çatı katlarının şık ve estetik görünüme kavuşmasına olanak sağlayacaktır. Rahat kullanım olanağına zemin hazırlayan dizaynı havalandırma kapağı ve aksesuar geçiş özellikleriyle her daim konforunuzda mükemmeli yakalayacağınız sistemde pencereleriniz kapalı olsa dahi havalandırma sistemi sağlığınız için iyi derecede sağlanacaktır. Kullanılan ahşap malzeme ile doğallığın sıcaklığını mekanlarınıza kolaylıkla yansıtacaksınız.

PİVOT ÇATI PENCERELERİ GÖRSELLERİ

pivot çatı pencereleri

pivot çatı pencereleri

Gün ışığının fazlaca yaşam alanlarınıza girdiği uygulamalar ile enerji tasarrufu da sağlamış olacaksınız. Kolay kilitleme özelliğinin yanı sıra 180 derece döndürülebilen pencere kanatları temizlikte de kolaylıklardan faydalanmanıza olanak sağlamaktadır. kullanım tercihinize göre konforunuzu düşünerek elektrik kontrollü akıllı sisteme geçiş özelliğinden de faydalanabilmenizi mümkün kılmaktadır. Bu sayede kolaylıkla kumanda aksesuarı ile pivot çatı pencereleri ile rahatlığınızı ön plana çıkarabileceksiniz.

pivot çatı pencereleri

pivot çatı pencereleri

Güvenliğinize özel tasarımlarla dış kısmında güvenlik camı iç kısmında ise ısı koruma camı koruyucu bölmelerle desteklenmiştir. Pencereleriniz kapalı konumda olsa bile kaliteli işçilik ve malzemeden imal edilerek üretilen pencere modelleri havalandırma sistemine olanak sağlayacaktır.

pivot çatı pencereleri

pivot çatı pencereleri

Pencerenin tam orta yerine yerleştirilen açma kapama kolu pencere altına mobilya koyduğunuzda daha fazla alan yaratılmasına ve temizleme esnasında mobilyalarınızı çekmenize gerek duyulmamasına olanak sağlayacaktır. Farklı ve işlevsel daha pek çok özelliğinden yararlanabileceğiniz pivot çatı pencereleri hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

pivot çatı pencereleri

pivot çatı pencereleri
2016 Tüm Hakları Saklıdır.