ÇİFT AÇILIMLI ÇATI PENCERELERİ

Çift Açılımlı Çatı Penceresi; Lamine edilmiş İskandinav çamı üzerine beyaz poliüretan kaplama geçirilerek kusursuz bir tasarımla hem beğeninize hem de ihtiyaçlarınıza hitap eden çift açılımlı çatı pencereleri bulunduğunuz mekanda kır veya şehir manzarasının eşsiz keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayacak. Sıcak ve zarif bir atmosfer kazandıracağınız mekanlarınıza farklı modellerle hitap edebilen çatı pencere modelleri tüm ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılayacak. Temiz hava girişinin de pencereniz kapalı olsa dahi havalandırma kapağı ile sağlandığı pencereler toz ve haşerelerin dışarıda kalmasına yardımcı olacaktır. 180 derece döndürülerek kilitlenebilen pencere kanatları pencere kasasının ve camlarının rahat ve güvenli bir şekilde temizlenmesine olanak sağlamaktadır.

ÇİFT AÇILIMLI ÇATI PENCERELERİ GÖRSELLERİ

çift açılımlı çatı pencereleri

çift açılımlı çatı pencereleri

Beyaz ve ahşap model seçeneğinde tercih edebileceğiniz çift açılımlı çatı pencereleri yüksekte dahi olsa alt kısma monte edilen açma kapama kolu alttan kontrol sistemiyle rahat ve kolay kullanım imkanını da beraberinde getirmektedir. Son derece kolay ve pratik biçimde açıp kapama yapabileceğiniz pencereleriniz kendi ekseninde dönerek istediğiniz tarafında kilitlenebilmektedir.

çift açılımlı çatı pencereleri

çift açılımlı çatı pencereleri

Kolu açmak için kaldırdığınızda üsten açılan ve dışa doğru açılım gösteren pencere kanadı yukarı tam olarak kaldırıldığında başınızın üstünde çatı görevi üstlenecektir. Farklı ve estetik yapısı ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız hem de mekanınıza şık bir görünüm kazandıracağınız çatı katlarında tek eksiğiniz pencereleriniz olacaktır. Kusursuz tasarımları en uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınıza sunan firmamız ile sizler de iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

çift açılımlı çatı penceresi

GHU
Lamine edilmiş İskandinav çamı üzerine beyaz poliüretan kaplamadır.

Kusursuz beyaz bir tasarım katmak istediğiniz tüm mekanlar için mükemmel bir seçenektir.

GHL
Üstün kaliteli, doğal İskandinav çamı bu model odanıza sıcak ve zarif bir atmosfer katar.
Çift açılım çatı pencerelerinin beyaz ve ahşap seçenekleri mevcuttur.
  Alttan kontrol
Rahat kullanım ve kolay erişim.
  Havalandırma kapağı
Benzersiz havalandırma kapağı ile odanıza temiz hava girişi sağlarken toz ve böcekleri dışarıda tutar.
  Kesintisiz manzara
3 konumda 30 dereceye kadar açılarak sınırsız manzara imkanı sunar.
  Sorunsuz temizlik
Pencere, rahat ve güvenli temizlik için, kendi ekseninde 180° döndürülerek kilitlenebilir.2016 Tüm Hakları Saklıdır.