Portatif Çatı Merdiveni ; Farklı mekanlara bağlı olarak dilediğiniz her alanda çatı katın çıkmak için tercih edebileceğiniz portatif çatı merdiveni tavana gömülü olarak kullanılmaktadır. Bir kapak yardımı ile ihtiyaç duyulmadığı halinde kapağı kapatarak geniş alanlar yaratabileceğiniz mekanınızda günümüzde yapılarda sıklıkla tercih edilen bir çatı merdiveni modeline sahip olabileceksiniz. Çatı katına çıkma ihtiyacı duyduğunuzda kapağı açarak kızak mekanizması sayesinde tavandan zemine açılan merdiven zevk ve tercihlerinize göre farklı modellerle ihtiyaçlarınıza hitap edebilmektedir. Ahşap, metal veya farklı malzemelerden oluşan merdiven sisteminde ayrıca tutma kolu güvenilir bir iniş çıkışı sağlamanızı destekleyici olarak yapılandırılmaktadır.

portatif çatı merdiveni 

Tavanla zemin arası ölçülerine denk getirilecek şekilde dizayn edilerek tasarlanan portatif çatı merdiveni modelleri hem güvenilir kullanımlarınıza kalıcı bir teminat sağlayacak hem de kullanılan mekanda şık ve estetik görünecektir. Modern yapı mimarisinde mekanlarınıza sonradan kazandıracağınız merdiven modelleri ile çatı katını bir depo olarak kullanmak yerine farklı dekorasyon fikirleriyle yaşanılır bir mekan haline getirebilirsiniz. Yerden tasarruf sağlamanıza da yardımcı olan en ideal çatı merdiveni firmamız garantisinde uygun fiyat avantajları ile imal edilmektedir.

portatif çatı merdiveni 
. Firmamızla iletişime geçerek alacağınız detaylı bilgi sonrası konusunda profesyonel kişilerce yapılacak keşfin ardından en doğru ve ideal şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız firmamız uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun ürünlerle hizmet vermektedir. Sizler de mekanlarınıza şık ve estetik bir görünüm kazandırmak, çatı katlarınızı etkin bir biçimde değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

portatif çatı merdiveni

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2016 Tüm Hakları Saklıdır.