OTOPARK ÇATISI

Özel yaşam alanlarınızda, iş yerleriniz veya büyük işletmelerde, apartman ve site gibi alanlarda araçlarınızı dış etkilerden korumak amacıyla otopark çatısı olarak uygulanan çatı sistemleri aracınızın güvenliğini garanti altına almaktadır. Şiddetli esen rüzgar, yağmur ve kar gibi olumsuz etkilerde veya farklı niteliklerde problemlerden aracınızı rahatlıkla koruyabileceksiniz. Tasarım aşamasından, imalat ve teslimat aşamasına kadar titizlikle uzman personelleri tarafından firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan otopark çatısı estetik ve modern tasarımlarla hayalleri sanata dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

OTOPARK ÇATISI

OTOPARK ÇATISI

Kaliteli imalat ürünleriyle özenle tasarlanan çatı sistemi uygulanacak sisteme bağlı olarak siparişlerinizin hemen ardından 3 gün içerisinde teslimi gerçekleşerek vakit kaybetmeden güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak tasarlanmaktadır. Hızlı ve pratik imalat sürecinin ardından uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanacağınız otopark çatısı aracınız için yapacağınız en ideal koruma sistemi olacaktır. Taşıyıcı profiller üzerine lamine edilmiş cam veya farklı nitelikte koruma malzemesiyle kaplanan otopark çatısı sınırsız seçenekte model seçeneklerinde zevkinize de hitap edebilmektedir.

OTOPARK ÇATISI

OTOPARK ÇATISI

Yılların bilgi, birikim ve tecrübesini mimari tasarım harikaları olarak mekanlarınıza yansıtan firmamız çatı model ve sistemlerinde TSE standartlarına uygun olarak CE belgesine de sahiptir. Rahatlıkla tercih edeceğiniz çatı sistemleri ve modelleri konforlu bir kullanım olanağı sağlayacaktır. Sizler de detaylı bilgi ve sipariş için firmamızla iletişime geçerek ihtiyacınıza en uygun modeller hakkında firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz.
2016 Tüm Hakları Saklıdır.