TERAS ÜSTÜ KAPATMA

Genellikle yazın sıklıkla kullanılan teraslar kış aylarına gelindiğinde çevreleri açık kalması nedeniyle yağmur, kar ve dolu gibi hava koşullarının meydana getirdiği olumsuz etkiler teras zeminine de zarar verebilmektedir. Seramik ve derzlerin zarar görmemesi için teras üstü kapama seçenekleri olası tüm problemlerinizi ortadan kaldıracaktır. Yapılacak uygulama ile ısı kaybı da uygulanan mekanlarda en aza indirilebilmektedir. Daire üzerinin kapalı kalarak terasın çatı görevi üstlenmesi ısıda ciddi bir tasarrufu da beraberinde getirecektir. Kış aylarında kullanımı azalan terasları dilerseniz evinizle bütünleştirerek bir oda gibi kullanmanız da mümkün olacaktır.

polikarbon çatı

Isı yalıtımlı cam sistemleriyle de kullanabileceğiniz kapama kışın soğuk seviyesini en aza indirmenize ve ısının mekanda muhafaza edilmesine olanak sağlayacaktır. Farklı çatı malzemeleriyle mekanlarınızda kullanılan yapı malzemelerine uygun olarak da tercih edebileceğiniz teras üstü kapama cam levhalı alüminyum veya çelik profillerden ahşaba kadar her türlü yapı malzemesiyle rahatlıkla kullanılabilmektedir.

polikarbon çatı

İstenilen ölçülerde mekanlarınıza uygun olarak teras katlarınızın zeminini koruma altına alacağınız çatı sistemiyle olası zararınız için önlem almış olacaksınız. Farklı ve estetik uygulamalarıyla işlevselliği açısından memnuniyetinizde kalıcı bir itimat oluşturacak profesyonel çalışmalarımız uygun fiyat avantajlarıyla da tercihleriniz arasında teras katları için yerini alacak.

Sizler de teras uygulamalarında teras üstü kapama sınırsız seçenek ve modellerinden faydalanmak istiyorsanız detaylı bilgiyi firmamızla iletişime geçerek konusunda uzman müşteri danışmanlarımızdan alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

TERAS ÜSTÜ KAPATMA GÖRSELLERİ

polikarbon çatı polikarbon çatı

teras üstü kapatma teras üstü kapatma

teras üstü kapatma teras üstü kapatma
2016 Tüm Hakları Saklıdır.