FAKRO ÇİFT AÇILIMLI PENCERELERİ

Fakro Çift Açılım Pivot Pencereler; Pencere kanadında iki yönlü bağımsız açma mekanizması bulunan fakro çift açılımlı pencereler dışa doğru açılmakta ve pivot açılım özelliği göstermektedir. 0 ile 35 derece arasında dışa doğru açılma işlevi gerçekleştiren pencere kanatları herhangi bir pozisyonda 180 derecelik döndürülme işlevine de imkan vermektedir. Ahşap iki kat koruyucu vernikle kullanım ömrü uzatılan ürün çatı katlarında uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Poliüretan beyaz kaplama ile de donatılan modeller 3 kat ahşap üzeri poliüretan vernikle dayanımı maksimuma çıkarılan pencere modelleri mükemmel bir beyaz katmanlı yüzey elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Mekanda nemin uzun süre kaldığı alanlarda yüksek direnç sağlayarak estetik bir tasarımla bütünleştirilmesi kullanım ömrünün uzamasını da mümkün kılmaktadır.

fakro çift açılımlı pencere

Çift Açılım ve Pivot Fakro Çatı Penceresi; yenilikçi bir donanım sisteminde her iki açılma işlevinde tam pencere kanadı stabilitesi sağlayabilmektedir. Kayar anahtar aksesuarları kullanılarak açılma yöntemleri arasında geçişler pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Pencere kanadının alt kısmına konumlandırılan kol aksesuarı pencerelerin kolay kullanım imkanını da beraberinde getirmektedir. İki aşamalı mikro havalandırma sistemi ile de ortamın havalandırılmasına olanak sağlayan fakro çift açılımlı pencereler elektrikli kontrol sistemleri ile de entegre edilebilmektedir.

Çift Açılım Pivot Pencereleri; Mekanlarınızda ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz modeller arasında rahatlığınızı ve kullanım konforunuzu düşünerek firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız detaylı bilgi sonrası firmamıza vakit kaybetmeden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Pencere kanadının altına konumlandırılmış olan kol sayesinde kolay kullanım. Pencere kolu iki aşamalı mikro havalandırma ile donatılmıştır.

Elektrikli Kontrol Sistemleri sonradan da Entegre edilebilir.

Geniş Aksesuar Yelpazesi

Çift Açılım ve Pivot Fakro Çatı Penceresi  Mevcut Ölçüleri

Çift Açılım ve Pivot Fakro Çatı Penceresi  Görselleri

Çift Açılımlı Fakro Çatı Penceresi Teknik Açıklama

1.SINIF KALİTE AHŞAP

Özel olarak seçilmiş kaliteli çam ile kereste laminasyon tekniklerinde en son teknolojinin kullanıldığı FAKRO çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır.
Bu teknolojiyi tamamlamak üzere, tüm ahşap bileşenler çift vakum koruma işleminden geçmekte ve 3 kat mat vernikle perdahlanmakta olup, bu vernikleme işlemi neticesinde hiçbir ilave dekorasyona gerek duyulmamaktadır.

OTOMATİK V40P VENTİLASYON

Bu yegane otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde standart olarak mevcuttur ve odanızdaki iklimi yıl boyunca iyileştirerek oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirger. Ayrıca, buğulanmayı azaltma özelliğine de sahip olan bu ürünler banyolar ve mutfaklar için idealdir.

CAM ÜNİTESİ

FAKRO pencereleri standart olarak enerji tasarruflu cam ünitesi ile donatılmış olup, bu ünite güçlendirilmiş harici cama sahiptir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması sınırlanmaktadır. Ürün yelpazemizin içinde değişik cam ünitesi tipleri mevcuttur. En yaygın olanları şunlardır: -emniyet camı ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir- Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cama sahiptir.

PENCERE KOLU

Alt pencere elemanına yerleştirilmiş olan pencere kolu montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pencere kolunun yapısı mikro açıklık olanağı sağlayan kademeli kilitleme imkanı sunmaktadır. Metal ve metal takviyeli çıta ile kuvvetlendirilmiş olan kilitleme elemanları alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.

 
2015 Tüm Hakları Saklıdır.