Teleskopik Çatı Merdiveni ; Kurulumu kolay ve kullanışlı yapısı ile hem ihtiyaçlarınıza hem de beğeninize hitap eden teleskopik çatı merdiveni kullanılan mekanlarda şık görünümüyle daha fazla alan yaratılmasına olanak sağlamaktadır. Farklı amaçlar için evinizde veya iş yerinizde kullandığınız asma kat veya çatı katı için ideal bir seçim olacak merdiven modeli çatı merdiven türlerinde daha az yer kaplayan özelliğe sahip olarak ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Bir insan geçişi kadar küçük kapak açıklığı sayesinde tavanda fark edilmeyecek özellikte tasarlanan ürün firmamız tarafından özenle imal edilerek belirli ölçülerde montaja hazır paket olarak satışa sunulabilmektedir.

çelik çatı

Merdiven yüksekliğine bağlı olarak değişebilen en düşük çatı kapağı ölçü teleskopik çatı merdiveni modelini pratik bir şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Aşınmaya karşı dayanıklı olan ürün 90 mm derinliğinde yivli adımlarla sabitlenerek mekana uygulanmaktadır. Sağlam yapısı ile kaliteli malzemeden imal edilen ürünü kullanmak için kolaylıkla kullanıma hazır hale getirebilir ve işiniz bittiğinde kapatarak tavana oturtabilirsiniz.

teleskopik çatı merdiveni teleskopik çatı merdiveni
Hareket halinde merdiven basamaklarını açtığınızda kolaylıkla sabitleyeceğiniz gibi kapama esnasında rahatlıkla basamakları bir yerde toplayarak sistemi rahatlıkla açıp kapayabilirsiniz. Zemine temas eden basamak ayakları özel plastik ile kaplanmıştır. Bu sayede zemine temas sırasında zemin döşemeniz de zarar görmeyecektir. Kaliteli malzemelerin kaliteli işçilikle bir araya getirildiği teleskopik çatı merdiveni modeli firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Sizler de detaylı bilgi ve sipariş için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teleskopik Çatı Merdiveni Özellikleri

  • Aşınmaya karşı dayanıkldır.
  • Kolay kurulum ve kullanım sunar.
  • 90 mm derinliğinde, yivli adımlarla sabitlenmesi gerekir.
  • EN 131 'ye göre Güvenlik standardına sahiptir.

teleskopik çatı merdiveni teleskopik çatı merdiveni

teleskopik çatı merdiveni teleskopik çatı merdiveni

teleskopik çatı merdiveni teleskopik çatı merdiveni

BİLGİ İÇİN; 0533 466 23 90 - 0533 966 28 57
2016 Tüm Hakları Saklıdır.