FAKRO ÇATI PENCERELESİ ETEKLİKLERİ

Çatı pencerelerinin doğru montajı için gerekli en önemli unsurlarından biridir. Kusursuz şekilde tasarlanan eteklik detayları kullanılan çatı penceresi ile birlikte istenilen düzeyde bütünlük sağlanarak malzemenin çok daha dayanıklı hale kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Çatı pencerelerinde eteklik kullanmanın temel amacı pencereyi doğal etkilerden koruyarak iyi derecede bir drenaj sağlanmasıdır. Standart olarak alüminyumdan üretilen ve firmamız farkı ile tüm fakro çatı merdivenlerine uyumlu olan etekli modelleri polyester bir astar ile daimi olarak korunmaktadır.

Kiremit Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

Çeşitli modüllerde çatı penceresi eteklikleri bağımsız tek eteklik, iki yatay kombi eteklik, dörtlü yatay kombi eteklik, ikili dikey kombi eteklik, blok dörtlü kombi eteklik ve blok altılı kombi eteklik seçeneklerini ihtiyacınıza sunmaktadır. Çatı katlarında yalıtım malzemesi olarak da düşünebileceğiniz fakro çatı penceresi eteklikleri pencerelerinizi rahat ve kolay kullanım imkanı da sunmaktadır.

Yaşam alanları olarak tercih edeceğiniz çatı katlarına özel bir tasarım imkanı da sunacak eteklikler çatı katının dıştan görüntüsüne şık ve estetik bir görünüm de kazandıracaktır. Kaliteli malzemelerle mal edilerek firmamız farkıyla uygun fiyatlara yapılacak olan eteklik çeşitleri konusunda uzman personeller tarafından kısa sürede montajlanarak uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza hazır hale getirilebilmektedir. Shingle Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

Fakro Kombi Çatı Penceresi Eteklikler

. Yapı elemanlarına sonradan yaptırabileceğiniz çatı penceresi ve pencereye bağlı olarak yaptıracağınız eteklik modelleri hakkında uzman kişilerden oluşan müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

6'lı çatı penceresi kombine yalıtım etekliği


Büyük orta kayıtlı çatı penceresi yalıtım etekliği

Yatay iki kombine çatı penceresi etekliği

Çatı Su Yalıtım Etekliği
2016 Tüm Hakları Saklıdır.